środa, 30 października 2013

Ganek w KrakowieOstatnio ganek opustoszał na chwilkę, jednak nie mogło być inaczej, Targi Książki w Krakowie to wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

 Targi Książki, nie tylko te w Krakowie, bardzo się zmieniają. Uwagę zwiedzających  przyciągają dziś przede wszystkim osoby znane telewizji. (Autorzy znani głównie ze swoich ksiażek zdawali sie tylko przemykać między striskami). Organizatorzy dbają więc o to, żeby gośćmi  były osoby  znane i lubiane. Wgląda na to, ze dzięki takim pomysłom więcej ludzi sięga lub sięgnie niebawem po książki. Potwierdza to rekordowa w tym roku frekwencja ponad 40 tys zwiedzajacych.
Program targów był bardzo bogaty. Było bardzo wielu autorów i jeszcze więcej premier ksiazkowych. Kto wie czy targi w Krakowie nie były fenomenem. Można tu było spotkać Roberta Lewandowskiego czy Ewę Wachowicz. Był Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, duże zainteresowanie wywołało pojawienie się na stoisku Znaku Marcina Prokopa i Szymona Holowni. Długa kolejka ustawiła się po autograf lubianej aktorki Teresy Lipowskiej.

 Martyna Wojciechowska takze złożyła sporo autografów.


Nie zabrakło tez autorów znanych i lubianych  także dzięki swoim licznym książkom. Katarzyna Grochola była jak zwykle w dobrym humorze.


Nowe formy promocji książek budzą respekt:
a takaże:
Do zobaczenia za rok.P.S. Przepraszam za jakość zdjęć.

3 komentarze:

  1. Ależ zazdroszczę, z chęcią bym wzięła udział w jakichś targach ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystko przed nami. Targi w Krakowie są najlepsze Polsce. Choc ja i tak największym sentymentem darze te organizowane przed laty w innym miejscu, na ul Rakowickiej, na terenie kortów wojskowych. To byl klimat!

    OdpowiedzUsuń